Bars

Tina's TV Update de Audiohuis

675 - Tina's TV Update - Wat gaat er mis bij RENZE?
Tina's TV Update
675 - Tina's TV Update - Wat gaat er mis bij RENZE?
Unfavorite

Welk TV-moment mag je niet missen? Waar hoef je écht niet naar te kijken? Wat zeggen de kijkcijfers? En wat is het laatste medianieuws? Tina Nijkamp praat je bij! Luister dagelijks naar Tina’s TV Update en stel je vragen via @tinanijkamp op Instagram.

Playlist

Más episodios

  • Tina's TV Update
    675 - Tina's TV Update - Wat gaat er mis bij RENZE?
    Mon, 19 Oct 2026
    Play
  • Tina's TV Update
    674 - Tina's TV Update - De hot topics uit Cannes
    Fri, 16 Oct 2026
    Play
  • Tina's TV Update
    673 - Tina's TV Update - Buzz stopt
    Thu, 15 Oct 2026
    Play
  • Tina's TV Update
    672 - Tina's TV Update - Krijgt een flop een tweede kans?
    Wed, 14 Oct 2026
    Play
  • Tina's TV Update
    671 - Tina's TV Update - Hoe scoort Nederland in de televisiewereld?
    Tue, 13 Oct 2026
    Play
Mostrar más episodios
Microphone

Más podcasts de tv y cine

Microphone

Más podcasts internacionales de tv y cine